Čalounické potahové látky vzorník

Opět jsme dostali chuť  se s Vámi podělit o své nápady a postřehy ze světa barev a vzorníků všeho druhu. Dnes jsme zabrousili až do končin nábytku, ovšem nebyli bychom to my, kdybychom tomu zase nedodali nějaký ten nádech jedinečnosti. Tématem dnes totiž budou čalounické potahové látky.

Výběr je takřka neomezený!

Čalounění je jedna ze služeb, která se dělá prakticky vyloženě na zakázku, a to sice buď v prvopočátcích výroby daného nábytku, nebo až zpětně, když už staré čalounění ztratí původní nádech. Tak, či onak, ve světě čalounictví snad neexistuje vzor, nebo barva, která by se nedala zařídit. My jsme se pro Vás podívali na několik čalounictví, jejichž služby byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Čalounictví-Praha.cz

Jako první jsme vybrali calounictvi-praha.cz. Ten nabízí služby prakticky všeho druhu – od čalounění dveří, přes opravy starých, až po tvorbu nových. Kde ale vidíme jeho obrovské přednosti, je vzorník. Jen co se týče potahových čalounických látek, na výběr je přes 120 různých materiálů, vzorů a barev, přičemž všechny vzorky si můžete sami osahat na pobočce v Hrdlořezech. Lákavou nabídkou jsou pak i koženky na dveře a nábytek, nebo potahové látky s nešpinavou úpravou – vše opět s přehledným vzorníkem.

Potahové Látky Tereza

Potahovelatky.cz je pak vůbec jeden z největších portálů na potahové látky v ČR. Najdete zde opravdu všechno – od zábavných abstraktních vzorů, přes klasiku, až po starožitné vzory. Výběr materiálu je pak neméně pestrý – tkané plyše, koženky, carabu, mikroplyše… Prakticky vše, nač si vzpomenete. Všechny látky se pak dají velmi jednoduše objednat přes internet a u každého výrobku nechybí ani názorná ilustrace. Kompletní vzorník materiálů pak zasílají na vyžádání prodejcům, nebo čalouníkům. Pokud si ale uděláte čas a navštívíte jejich pobočku ve Slatiňanech, určitě Vám vzorkovnici zapůjčí.

Osobní kontakt je důležitý

Vzorníky čalounických potahových látek jsou velmi důležité proto, abyste se mohli nejen osobně přesvědčit o barvě daného materiálu, ale především o odolnosti, hebkosti a celkovém dojmu látky. Proto nepodceňujte návštěvy čalounických center – začít můžete třeba těmi, které jsme pro Vás vybrali my.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>